Oddělení

Customer Care 

Jsme tu pro naše zákaznice a zákazníky

Co u nás děláme

Customer Care je specializované oddělení firmy zaměřené na komunikaci se zákazníky. Naše operátorky komunikují se zákazníky z 10 zemí prostřednictvím e-mailu, telefonního hovoru a web chatu. Při vyřizování požadavků operátorky komunikují s jednotlivými odděleními napříč celou firmou Astratex. Díky širokým znalostem, bohatým zkušenostem a pravidelným školením našich operátorů jsme schopni klientům poskytovat služby v maximální kvalitě. 

Na čem pracujeme

Každý den zpracováváme dotazy a požadavky našich zákaznic ohledně samotného nákupu nebo mnoha dalších oblastí. Při vyřizování požadavků komunikujeme jak s dalšími odděleními ve firmě nebo s dopravci, kteří zásilky rozvážejí zákaznicím a zákazníkům. Díky našim bohatým zkušenostem umíme poradit i při výběru správně padnoucího prádla. Díky každodenní komunikaci se zákazníky od nás ostatní oddělení čerpají informace o tom, co se v souvislosti s našimi produkty nejvíce řeší. Mohou díky tomu vychytat drobné nedokonalosti nebo ještě více zlepšit služby Astratexu.  

Tohle jsme my 

Jako tým vždy stojíme při sobě, sdílíme know-how a snažíme se o to, aby nováčkové vždy věděli, že jim zkušenější kolegové rádi a ochotně pomohou. Naše práce není vždy jednoduchá, ale motivuje nás vědomí, že můžeme lidem pomáhat a řešit jejich požadavky. Možná i proto se každoročně se zapojujeme do charitativních akcí, kdy například pomáháme dětským domovům. Pravidelně se také účastníme projektů Ježíškova vnoučata a Krabice od bot. 

Jaké pozice u nás najdeš

Operátor zákaznické linky pro ČR a SK

Operátor zákaznické linky pro PL

Customer Care Specialist – De, RO, HU, UA, GR

Líbilo by se ti u nás?

Tvoř s námi Astratex a společně zvládneme velké věci!

Jak to u nás vypadá