PRÁCE VE SKLADU

Koho do skladu hledáme? 

Pokud tu nevidíš žádnou pozici, pravděpodobně aktuálně není žádná volná pozice na pozici ve skladu volná. Většinou hledáme pracovníky a pracovnice expedice, manipulanty nebo brigádníky. 

Výhody práce ve skladu 

Nejsme výrobní firma, náš sklad v Náchodě je čistý, suchý a balíčky jsou opravdu lehké. Střídáme se ve dvou variantách provozu – chodíme do práce od pondělí do pátku nebo začínáme v neděli a končíme ve čtvrtek. Od roku 2022 pracujeme na dvě směny. 

Čisté pracovní prostředí

Denně se u nás uklízí. Budeš tedy pracovat v čistém a suchém prostředí.

Dvousměnný provoz

Dvousměnný provoz s pracovní dobou: 7:00–14:45 nebo od 12:15-20:00. 

Bez hluku a těžkých břemen

Nejsme výrobní firma. Nemusíš se bát těžkých břemen nebo hlučných strojů.

Jak to u nás chodí?

Celý sklad je jeden velký živoucí organismus, který díky našim lidem funguje tak, jak má. Zákaznice v 99 % případů dostanou své objednávky do druhého dne od objednání, a to právě díky našim zaměstnancům. Největší část skladu je nakupování a balení. Zde se nám parta zaměstnanců střídá tak, aby část dne nakupovali a část dne balili. Když k nám někdo přijde na brigádu, jde pomáhat právě s balením. Sklad je napojený na náš interně vyvinutý systém. Díky němu všichni vědí, jaký balíček kam patří, zda je vše na správném místě a jaké zboží se kam odesílá.

01

Balení

Hned na začátku poznáš, jako většina z nás, všechny činnosti skladu. Od balení jednotlivých produktů do krabic, přes kontrolování zásilek a lepení poštovních štítků až po odesílání balíčku dál na jeho pouť. Zde je potřeba zručnost a selský rozum. O zbytek se postará náš systém, který za tebe zkontroluje celkový obsah balíčku, a natiskne ti štítek na objednávku.

02

Nakupování 

Neboli pickování. Co to znamená? Na začátku směny si nafasuješ štos objednávek, které si naskenuješ do chytré čtečky. Ta ti řekne, kde přesně najdeš konkrétní produkty. Postupně nasbíráš (nakoupíš) všechny produkty z objednávek a odvezeš je na zabalení. A tak pořád dokola, než se odbaví všechny objednávky.

03

Zaklízení

Základní úkol je  především umístit nové a vrácené zboží do regálů. Zároveň kontroluje me jeho správné umístění v regálech.

04

Naskladňování 

Jakmile nám přijde zboží od dodavatele, o naskladnění, správné označení i umístění jednotlivých produktů se postará náš tým naskladňování. 

05

Reklamace a vratky

Jako každý e-shop řešíme i my vratky od našich zákaznic a zákazníků. Ať už se jedná o špatné velikosti prádla, výměnu zboží nebo jeho reklamaci. O správné zadání do systému a celkové zajištění procesu se stará tým reklamace a vratek.

Jak probíhá nábor? 

01

Ozveš se nám na inzerát 

Jak jinak bychom se o tobě dozvěděli, že? Pokud tě zaujme nějaká námi nabízená pozice, vyplň formulář – jméno a kontakt potřebujeme abychom ti mohli odpovědět. Taky potřebujeme znát tvé dosavadní zkušenosti, proto nezapomeň k formuláři přidat i svůj aktualizovaný životopis nebo stručný popis toho, co už máš za sebou.

02

Pozveme si tě na pohovor

Pokud budeš profilově odpovídat našim požadavkům na danou pozici, pozveme si tě na osobní setkání. To většinou probíhá na naší centrále v Náchodě s dalšími zájemkyněmi a zájemci.

03

Setkáš se s personalistkou

Na společném setkání ti naše kolegyně představí, jak to u nás chodí. Od toho, co tě u nás na začátku bude čekat, přes náš nastavený režim až po varianty směn. Neboj, přijde řeč i na zaměstnanecké benefity a celkové výhody práce ve skladu Astratexu. Budeš mít ještě nějaké otázky? Klidně se ptej, naše personalistka ti je ráda všechny zodpoví.

04

Seznámíš se s provozem

Nakonec se na vlastní oči přesvědčíš, jak to u nás chodí. Připrav se na to, že ve skladě dělají většinou samé ženy. A nelekni se velikosti skladů. Hlavní má 3 500 metrů2 a sklady dohromady mají přes 7 000 metrů2. Není se co divit, že denně tu naši zaměstnanci nachodí kolem 20 kilometrů.

Mám zájem o práci

Chceš s námi pracovat? Pošli nám na sebe kontakt tu přes formulář.