Oddělení

Marketing

Tvoříme z Astratexu nejenom lovebrand, připravujeme i reporty a  TV kampaně nebo placenou reklamu třeba sociálních sítích.

Co u nás děláme

Performance & Expanze 

Jsme odpovědní za placenou návštěvnost, na denní bázi řešíme výkon digitálních kanálů na všech 10 trzích a další možnosti růstu. Jako tým se díváme v datech za CTR a CPC, abychom doručili to, co je pro Astratex zásadní – obrat. U toho řešíme SEO, trade marketing nebo expanzi na zahraniční trhy. 

Web/Product

Začali jsme řešit náš web jako produkt. Testujeme, analyzujeme, vytváříme hypotézi a společně s našimi zákaznicemi je ověřujeme. A díky tomu posouváme nakupování na našem e-shopu ku předu pro ještě lepší zákaznický zážitek. 

Brand

Staráme se o to, aby byl Astratex pro zákaznice lovebrandem. Každý den si hrajeme s tím, jak značka vypadá a mluví. A neustále hledáme cesty, jak našim zákazníkům zpříjemnit den. Značku Astratex si hlídáme jako oko v hlavě, rozmazlujeme ji a pracujeme na tom, aby naplňovala to, co od ní naše zákaznice očekávají.

CRM 

Naším cílem je především porozumět zákazníkům a jejich chování tak, abychom co nejlépe identifikovali a naplňovali jejich potřeby. Když naše zákazníky poznáme, můžeme na ně snáze cílit služby. Vytváříme dlouhodobou strategii na poli komunikace, marketingu, obchodu a služeb

Na čem pracujeme

Ve výkonnostním oddělení se staráme o datasety, ze kterých vytváříme reporty pro všechny zaměstnance, optimalizujeme pro vyhledávače nebo budujeme B2B partnerství.
Za kreativní tým dohlížíme na to, aby měl Astratex vlastní tvář, která se propíše do všech komunikačních kanálů.
Jako CRM oddělení se staráme se o omnichannel komunikaci směrem k zákazníkovi. Využíváme primárně marketingové kanály: e-mailing, SMS zprávy, web push notifikace, offline korespondenční rozesílky nebo weblayers.

Tohle jsme my 

Tomáš Deák

Performance Specialist V Astratexu mám na starosti PPC kampaně v Google Ads, Facebook Ads a Adform. Přiznávám se, že jsem workoholik, ale mojí výhodou je, že mě práce baví. Takže když mám volno, obvykle pracuji. Odmalička mě baví práce s čísly, takže práci PPCčkaře beru spíš jako perfektní hobby, za které navíc dostanu zaplaceno.   

Jana Samšuková

Idea Maker/ Content Producer
Do Astratexu jsem nastoupila v létě 2019 se zkušenostmi s videoprodukcí a tvorbou obsahu. Nejprve jsem měla na starost nastavení strategie a natáčení videí. Dnes mám pod palcem veškerý audiovizuální obsah –  sezónní kampaně, focení, videa nebo voiceovery. 

Chris Torres

CRM Specialist
V CRM týmu se starám o vyhodnocování dat, přípravu mailingových šablon, tvorbu kampaní a vytváření zákaznických scénářů a jejich testování. A když zrovna neřeším kampaně, rád cestuju, vařím a jezdím na snowboardu. Mám rád kafe a dovedu ho i správně připravit.

Jaké ostatní pozice u nás najdeš

Performance Specialist 
SEO Specialist 
 

Graphic Designers
UX/UI Designers 

Copywriters 
Content Specialist 

Social Media manager 
Influence & PR Specialist 

Marketing Analyst 
CRM Specialist 

B2B Marketing Manager
Photo Product Expert

 

Product Photo Manager 
Production Expert 

 

Project Manager
Marketing Specialist
 

Líbilo by se ti u nás?

Tvoř s námi Astratex a společně zvládneme velké věci!

Jak to u nás vypadá 

Jedna fotka ze zákulisí natáčení, jedna z focení či přípravy kampaně pro naše zákaznice